O NAS

 

Pracownia Emside Architektura Krajobrazu otrzymała swoją nazwę w sierpniu 2012 roku w Warszawie. Obecnie nasza siedziba mieści się na warszawskim Mokotowie. Jesteśmy architektami krajobrazu. Zajmujemy się kształtowaniem miejsc i obiektów stanowiących przestrzeń życiową człowieka. Projektujemy dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Naszą specjalizacją są ogrody na dachach. Projektujemy tarasy, ogrody prywatne, parki, osiedla mieszkaniowe i wiele innych. Wykonujemy inwentaryzacje zieleni, prowadzimy nadzór nad inwestycją.

Podstawą naszej działalności jest zespół ludzi o bogatej wiedzy z zakresu architektury krajobrazu, architektury oraz branży pokrewnych. Podczas pracy w największych biurach projektowych w kraju zdobywaliśmy doświadczenie poprzez udział w tworzeniu najbardziej prestiżowych projektów architektury krajobrazu w Polsce (m.in. Bulwary Wiślane, osiedla Nowe Orłowo, Altus w Gdyni; zielone dachy i tereny wokół budynków – nowa siedziba Telekomunikacji Polskiej przy alejach Jerozolimskich w Warszawie, projekt zabudowy biurowo-mieszkaniowej PGNiG na Powiślu w Warszawie). Cenne doświadczenie zespołu z zakresu architektury krajobrazu oraz szeroka wiedza na temat technologii stosowanych w tej branży umożliwiają projektowanie przestrzeni  estetycznych, bezpiecznych oraz funkcjonalnych. Niezależnie od skali i charakteru inwestycji nie zapominamy o spełnieniu podstawowego warunku jakim jest satysfakcja i zadowolenie Klienta.

 

Inspiracje czerpiemy z doskonałości przyrody. Odwołujemy się jednocześnie do wzorców kulturowych, respektując bogaty dorobek człowieka w tworzeniu krajobrazu kulturowego. Chętnie nawiązujemy do najnowszych trendów współczesnej architektury krajobrazu. Podczas naszej pracy zawsze dążymy do odnalezienia właściwej proporcji pomiędzy elementami naturalnymi, 'miękkimi’, takimi jak roślinność, woda a rozwiązaniami technicznymi jak np. nawierzchnie, mała architektura czy oświetlenie. Architektura krajobrazu jest dla nas dziedziną wyjątkową i staramy się, aby również takie były efekty naszej pracy. Uzupełnieniem oferty są wysokiej jakości wizualizacje.

 

Do każdego tematu podchodzimy rzetelnie i z zaangażowaniem – dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną i skuteczną obsługę inwestycji. Szczegółowe informacje o nas i naszej pracowni są dostępne w zakładce kontakt.

 

WYBRANE REFERENCJE